Katalog

Katalog

Dárek ke svatbě

Dárek ke svatbě

Jste pozvaní na svatbu svých přátel nebo bude svatba ve vaší rodině? Pak nastane příprava na účast,  psaní blahopřání, ale také starost, s jakým dárkem přijít. 

Dárek pro tátu

Dárek pro tátu

Čeká vašeho otce významná událost a vy pro něho hledáte vhodný dárek? Za roky života dostal dárků plno, je tedy možno  přijít s něčím novým, nebo s něčím, co by se mu nejen líbilo, ale i hodilo? 

Neobvyklé dárky

Neobvyklé dárky

Chcete darovat něco neobvyklého? Je to asi proto, že obvyklých dárku jste za život darovali tolik, že již nevíte, co byste darovali dál? Ale víte vůbec, co je možno považovat za neobvyklý dárek? 

dárky k valentýnu

Dárky k Valentýnu

Máte svého partnera rád nebo ráda? Chcete mu to nějak pěkně sdělit? Svátek svatého Valentýna je k tomu přímo určen.

Dárek ke křtinám

Dárek ke křtinám

Máte v rodině miminko a chystají se jeho křtiny? Sejde se rodina a každý by měl přispět malým dárkem, A tak stojíte před problémem, jaký vybrat. Hlavní dárek má dávat ale kmotr, resp. kmotra, ostatní pak mohou donést maličkostí.

dárek k 60

Dárek k 60

Máte ve své rodině nebo mezi přáteli či spolupracovníky někoho, kdo bude brzy oslavovat šedesátku? A věřte, že šedesátníků je v roce 2013 asi 150 tisíc, to je dokonce o 25 tisíc víc než padesátníků.

dárek k 50

Dárek k 50

Máte ve svém okolí někoho, kdo se chystá oslavit padesátku? Myslíte-li si, že je to věk, kdy nepatří člověk ještě do starého železa a má toho ještě hodně před sebou, dejte mu to najevo.

dárky pro děti

Dárky pro děti

Blíží se Vánoce, narozeniny, jmeniny, konec školního roku nebo jiná příležitost a vy chcete koupit dítěti dárek? Jak vybrat ten nejlepší, je lepší volit klasiku nebo nějaký moderní a módní kousek? 

prodej dárkového zboží

Prodej dárkového zboží

Dárkové zboží slouží k tomu, abychom mohli někoho milého obdarovat něčím pěkným. Pro některé lidi bývá velkým problémem dárek vybrat, ať to jsme dárci či obdarovaní. Dárci si nevědí rady, s čím by obdarovaného potěšili a pro mnohé obdarované je skutečně těžké něco vybrat. Jak tedy na výběr dárkového zboží?

dárkové sety

Dárkové sety

Blíží se Vánoce, narozeniny někoho milého, svatba přátel, a vy nevíte, co koupit? Chcete dárek na úrovni a nechcete třeba přitom, aby byl příliš drahý? Věřte tomu, že tyto podmínky plní dárkové sety.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


 
bene+

GoPay


Dobrý koš
Tel.: +420 773 588 290
info@dobrykos.cz
Golčova 1/2, Praha 4

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie..